Wpłatomaty Masterwork Automodules

 

 

Urządzenia firmy MASTERWORK podzielone są na trzy grupy: KUAN, BEAM, KUAN Banknoty & Monety

 

 

 

Wpłatomaty banknotów - BEAM

 

 

Beam – jest kompaktowym, wolnostojącym urządzeniem do deponowania banknotów, które może być instalowane wewnątrz pomieszczeń. Predkość deponowania to ok. 600 banknotów/min. Unikalny wygląd, inteligentne oprogramowanie i wysoki poziom bezpieczeństwa są odpowiedzią na nowe podejście dot. problemu deponowania gotówki, zarówno dla biznesu jak i indywidualnych klientów. Zastosowane oprogramowanie umożliwia księgowanie funduszy deponowanych przez klientów na ich rachunkach bankowych w czasie rzeczywistym. Wpłatomat Beam wyposażony jest w system zamykanych, jednorazowych worków depozytowych lub wielorazowy, zamykany worek brezentowy. Aplikacja zarządzająca to intuicyjne rozwiązanie chmurowe “Cloud”. Urządzenie przystosowane do obsługi banknotów w mieszanych nominałach i depozytach. Rozwiązanie dedykowne sprzedaży detalicznej.

 

 

 

WPŁATOMAT BANKNOTÓW KUAN

 

 

Kuan – podobnie jak BEAM, to kompaktowe, wolnostojące urządzenie do deponowania banknotów. Jest rozwiązaniem dla rosnących wymagań rynku w zakresie efektywnego zarządzania gotówką i przepływem danych o transakcjach. Najnowsza technologia zastosowana w systemach depozytowych umożliwia deponowanie ok. 1000 banknotów na minutę. W tym przypadku również wykorzystywane są bezpieczne worki depozytowe. Dzięki rozwiązaniu “Cloud” dostęp do informacji o gotówce, raportowany jest w czasie rzeczywistym.

 

 

 Rozwiązanie chmurowe zapewnia:

 

 

Zarządzanie użytkownikami

 

 

Zarządzanie bezpieczeństwem

 

 

Zarządzanie procesem deponowania 

 

 

Zarządzanie operacjami bankowymi 

 

 

Zarządzanie procesami CIT 

 

 

Raporty 

 

 

Zarządzanie błędami  

 

 

Zdalna kontrola  

 

 

Czynności prewencyjne

 

 


 

 

 

System Deponowania Gotówki, Wpłatomat  –  KUAN Banknoty & Monety

 

 

Kuan Banknoty & Monety – system deponowania gotówki banknotów i monet został zaprojektowany dla użytkowników, którzy wymagają zintegrowania obu rozwiązań w jednej maszynie, z pojemnością do ok. 10 000 banknotów i ok. 6 000 monet. Banknoty są deponowane w bezpiecznych workach, a monety w specjalnie zaprojektowanych metalowych skrzyniach z zabezpieczeniem antyfishingowym. 

 

 

 

 

 

  • BEAN
    BEAN
  • KUAN
    KUAN
 
 
drukuj
powrót