Wpłatomat - Mini Depozyt

Urządzenie występuje w dwóch konfiguracjach: MD 2200 oraz MD 4400. Modele rozróżnia pojemność kasety. Służy do wpłat gotówkowych (banknoty PLN, EUR, USD). Przeznaczone do zastosowania bezpośrednio w stanowisku kasjerskim (małe wymiary) lub na zapleczu sklepu, banku lub wszędzie tam, gdzie wskazane jest odprowadzenie (deponowanie) gotówki, m.in. dla zwiększenia bezpieczeństwa, ergonomii i komfortu pracy.

 

Urządzenie zostało tak zaprojektowane, że możliwy jest podział praw dostępu i tym samym odpowiedzialność użytkowników. Przykładowo, możliwe jest przekazanie odpowiedzialności za zdeponowaną gotówkę (od momentu jej wpłaty do urządzenia) kierownikowi lub właścicielowi sklepu, firmie CIT, bankowi prowadzącemu rachunek dla urządzenia (sklepu).

 

Urządzenie przystosowane do pracy ON-Line. Posiada wbudowany komputer klasy PC w systemem operacyjnym Windows umożliwiający wpięcia urządzenia w sieć LAN, WAN w tym również za pomocą komunikacji bezprzewodowej GSM.

 

Obudowa urządzenia, w pierwszej klasie odporności wg. PN-EN 1143, stanowi certyfikowany sejf, w którym bezpiecznie można przetrzymywać deponowaną gotówkę. Drzwi sejfu zamykane elektronicznym zamkiem szyfrowym z możliwością ustawienie kodu Master oraz 9 kodów użytkowników.

 

 

 
drukuj
powrót