Szafki aktowe

FHU Globe oferuje, w atrakcyjnych cenach fabrycznych, szafy na akta, szafy wzmocnione na akta, szafy na dokumenty niejawne w klasach A-C, szafy kartotekowe, szafy ubraniowe, skrytki depozytowe i na korespondencję, wózki kasjerskie, kasety i inne wyroby konfekcji metalowej.

 

Wszystkie wyroby są oferowane w wymiarach standardowych lub mogą być przygotowane na zamówienie pod indywidualne wymogi i ograniczenia klienta. Szafy na dokumenty niejawne w kl. A-C zapewniają skuteczną ochronę dokumentów ściśle tajnych potwierdzoną certyfikatem IMP.

 

Wyroby spełniają wymagania zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 1 czerwca 2010 r. w sprawie organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych (Dz.U.114 poz.765 z dnia 29.06.2010 r.) oraz Zarządzeniu nr 12/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 marca 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu organizacji kancelarii tajnych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za rejestrowanie, przechowywanie, obieg i udostępnianie materiałów niejawnych, stosowania środków ochrony fizycznej oraz obiegu informacji niejawnych (Dz.U. MON Nr 5, poz.49 z dnia 9.04.2010 r.).

 
 
drukuj
powrót