Promocje

Bankowy Terminal Informacyjno - Transakcyjny (BTI) jest istotnym uzupełnieniem strefy samoobsługowej banku dającym klientowi dostęp do takich usług jak:

  • dokonywanie przelewów (wewnętrznych i zewnętrznych),
  • wgląd i wydruk stanu konta
  • czy dostęp do stron „www” Banku
  • dostęp do stron „www” wybranych instytucji np. urzędu miasta.
     

BTI działa w oparciu o kanał bankowości internetowej Banku i w związku z tym nie wymaga integracji z systemem bankowym, a jedynie drobnego „dostosowania” oraz podłączenia do sieci internetowej.

BTI może być jedyny, niepowtarzalny, albowiem poza standardowymi modelami, na życzenie Klienta jesteśmy w stanie dostarczyć obudowę o wybranym kształcie i kolorystyce.
Nasi projektanci we współpracy z Klientem są w stanie zaprojektować taki Terminal, który ze względu na charakter wykorzystania, bądź też środowisko, w jakim będzie pracował najlepiej spełni oczekiwania Odbiorcy.
Terminal może być wyposażony w różnorodne elementy dodatkowe takie jak np.: specjalna klawiatura np. wandaloodporna, trackball, kamera, mikrofon i głośniki, drukarka, czytnik kodów kreskowych, czytnik kart magnetycznych i/lub chipowych.
Po uzgodnieniach szczegółów, nasi informatycy mogą przygotować specjalne aplikacje i oprogramowanie systemowe, tak by BTI mógł być powiązany systemem banku i spełniać wszystkie wymagania użytkowników.

 
 
drukuj
powrót