O firmie

W lutym 2007 roku, właściciel i trzy kluczowe osoby z kierownictwa PPHU Globe utworzyły spółkę FHU Globe. Zadaniem nowej spółki było przejęcie funkcji marketingowych, handlowych i serwisowych, podczas gdy część produkcyjna pozostała domeną PPHU Globe. Poprzez związki kapitałowe i personalne FHU Globe stała się sukcesorem wieloletnich doświadczeń PPHU Globe w produkcji i sprzedaży wyposażenia bankowego.


 W początkowej fazie rozwoju działalność FHU Globe koncentrowała się na promocji, marketingu i serwisie urządzeń produkowanych przez PPHU Globe. Reagując na oczekiwania rynkowe FHU Globe już po roku działalności stała się samodzielnym producentem. FHU Globe zaprojektowała i wykonała -  w międzynarodowej koprodukcji - model multisejfu na indywidualne zamówienie polskiego banku, będącego częścią międzynarodowej grupy finansowej o zasięgu globalnym. Jako jedna z pierwszych polskich firm, FHU Globe w 2008 roku wprowadziła do produkcji multisejf w I klasie odporności, który umożliwiał całodobowe przechowywanie wartości.

W wyniku nieustannie prowadzonych prac badawczych, wprowadzane są nowe rozwiązania techniczne do produkowanych multisejfów, które mają na celu zwiększenie niezawodności, bezpieczeństwa i łatwości obsługi.  
Ponadto FHU Globe dokłada ciągłych starań w zakresie rozwoju i modyfikacji wszystkich oferowanych przez siebie wyrobów. Obecnie oferowane multisejfy oraz wrzutnie depozytowe, poprzez połączenie  TCP/IP, mogą stać się elementem środowiska informatycznego banku i dostarczać centrali wielu informacji pozwalających na sprawniejsze i efektywniejsze zarządzanie gotówką. FHU Globe, jako jeden z nielicznych europejskich producentów multisejfów, stosuje podwójne zabezpieczenie dostępu do szuflad. Kod PIN musi zostać potwierdzony unikalnym, niekopiowanym kluczem elektronicznym Dallas Chip, co w znakomity sposób podnosi bezpieczeństwo zarówno banku jak i kasjera.
 


Staramy się nieustannie poszukiwać nowych rynków, w Europie i poza nią, starając się aby nasze doświadczenie i umiejętności mogły zapewnić naszym Klientom, realizacje ich zamierzeń biznesowych.

drukuj
powrót