FHU GLOBE

Urządzenia bankowe

Urządzenia do przechowywania i procesowania gotówki. Możliwość dostosowania urządzeń do sposobu działania biznesu klientów.

Główna

FHU GLOBE

Urządzenia dla handlu
Retail

Najwyższa jakość działań we wszystkich obszarach od produkcji, poprzez dostawę, instalację po serwis.

Główna
Kilka słów

O nas

Od 20 lat pomagamy bankom, sklepom, restauracjom, stacjom benzynowym i innym przedsiębiorcom zabezpieczać gotówkę. Dostarczamy i serwisujemy, w zależności od skali i potrzeb, multisejfy, wrzutnie lub wpłatomaty.

Urządzenia możesz kupić, wziąć w leasing lub wypożyczyć. Spróbuj z nami usprawnić obrót gotówki w Twoim biznesie.

Główna

Szeroki zasięg działalności

Główna
FHU GLOBE

Usługi produkcyjne

Oferujemy usługi związane z montażem urządzeń z dostarczonych modułów mechanicznych i elektronicznych. Odbierzemy od Ciebie poszczególne elementy, złożymy w całość, sprawdźmy czy wszystko działa i zawieziemy gotowe urządzenie w dowolne miejsce na terenie Polski. Jeśli nasze tempo pracy okaże się za szybkie, przechowamy Twoje urządzenia w naszym magazynie.

FHU GLOBE

Serwis

W serwisie stawiamy na żywą inteligencję. Nasz człowiek z Help-Desk pomoże Ci rozwiązać problem telefonicznie a w razie potrzeby podeśle zlokalizowanego najbliżej Ciebie zaufanego serwisanta. Wyszkoleni technicy, elastyczne godziny pracy i szybka reakcja to podstawa naszej organizacji serwisowej.

Główna
Główna
FHU GLOBE

Usługi transportowe

Samochody z windami i ekipy sprawnych montażystów przewiozą urządzenia o wadze do kilkuset kilogramów. Postaramy się pomóc również w nietypowych zadaniach związanych z wagą czy też utrudnieniami na drodze wprowadzenia lub wyprowadzenia urządzenia. Wizja lokalna pomoże opracować plan jak to zrobić.

FHU GLOBE

Znajdź nas

FHU GLOBE

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie

Główna