Agencje bankowe

 

 • Multisejfy

  Multisejf to „inteligentna” i bezpieczna szafka kasjerska. Może być stosowane we wszystkich stanowiskach kasowych lub kasjero-dysponenckich w bankach oraz wszędzie tam gdzie ma miejsce obrót gotówkowy.
  więcej
 • Liczarki

  Liczarki będące w naszej ofercie  charakteryzują się najnowszą  technologią weryfikacji, łatwością obsługi, nowoczesnym wzornictwem,  kompaktowymi wymiarami.

  więcej
 • Sejfy

  FHU Globe oferuje, w atrakcyjnych cenach fabrycznych, sejfy gabinetowe i szafy pancerne. Wyroby te posiadają wymagane certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP), potwierdzające spełnianie norm europejskich w zakresie odporności na włamanie w klasach I-VIII.
  więcej
 • Szafki kasjerskie

  FHU Globe oferuje, w atrakcyjnych cenach fabrycznych, szafki kasjerskie doskonałe jako proste i tanie wyposażenie stanowiska kasjerskiego. Wyroby te posiadają stosowne certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie (IMP), dla klas I lub II wg. PN-EN 1143.
  więcej
 • Szafki aktowe

  FHU Globe oferuje, w atrakcyjnych cenach fabrycznych, szafy na akta, szafy wzmocnione na akta, szafy na dokumenty niejawne w klasach A-C, szafy kartotekowe, szafy ubraniowe, skrytki depozytowe i na korespondencję, wózki kasjerskie, kasety i inne wyroby konfekcji metalowej.
  więcej
 • Systemy kolejkowania

  System pozwalający na usprawnienie obsługi klientów w miejscach gdzie pojawiają się kolejki klientów. System pozwala zarządzać ruchem klientów, zwiększając porządek w obsłudze oraz rozkładając odpowiednio strumień klientów do poszczególnych kas czy okienek.
  więcej
drukuj
powrót