2014

Informacja dotyczaca modyfikacji konstrukcyjnej multisejfów w klasach: S1 oraz S2

 

W związku z zaostrzonymi wymogami bezpieczeństwa wprowadzonymi przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej, FHU Globe zmuszone jest wprowadzić modyfikacje do obecnie oferowanego standardu multisejfów w klasach S1 i S2. Począwszy od 1 kwietnia 2014 r. certyfikowane, według nowych wymogów, multisejfy w klasie S1 (typoszereg S460) oraz w klasie S2 będą oferowane w zmodyfikowanej wersji. Większość wprowadzonych zmian ma przede wszystkim bezpośredni wpływ na podniesienie poziomu bezpieczeństwa przechowywanej gotówki: 
• specjalny system ryglowania szuflad z zamkiem kluczowym klasy A,
• oddzielenie przestrzeni pomiędzy szufladami multisejfu,
• zmniejszenie niektórych otworów konstrukcyjnych,
• dodatkowe zabezpieczenie panelu elektroniki,
• wyposażanie opcjonalnie w moduł elektroniki, który umożliwia zastosowanie, obecnie lub w przyszłości, Centralnego Systemu Zarządzania multisejfami.

Wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń ma wpływ na wzrost kosztów produkcji i tym samym na wzrost ceny multisejfów w klasie S1 i S2.

Mamy nadzieję, że podwyższone wymogi bezpieczeństwa, zostaną przez Państwa pozytywnie ocenione i zaaprobowane, a niewielki wzrost cen, w tym uzasadnionym przypadku, spotka się z Państwa zrozumieniem.
Wszystkie multisejfy zakupione przed dniem 31 marca 2014 pozostają urządzeniami w pełni certyfikowanymi, w oparciu o certyfikat ważny w dniu ich zakupu, aż do momentu zakończenia ich pracy tj. wycofania z użytkowania.

FHU Globe zapewnia pełną kontynuację serwisu i dostępność części zamiennych do dotychczasowych modeli.
 
 

drukuj
powrót