2007

2007.04

 

Podpisanie umowy partnerskiej z firmą De La Rue otwierającą drogę do oferowania na terenie Polski najnowszego produktu firmy - recyklera VERTERA.

 


 

2007.04

 

Prezentacja produktów i uczestnictwo w konferencji Banku BPS S.A. w zamku Ryn.


 

2008.04

 

Udział firmy FHU Globe w targach branżowych Securex 2008 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Prezentacja produktów i nowoczesnych rozwiązań.


 

2008.09

 

Firma De La Rue (strategiczny partner firmy FHU Globe) zmienia nazwę i logo na TALARIS. Od tej chwili firma FHU Globe promuje na terenie Polski firmy Talaris z nowym logo, a szczególności recyklery Vertera.


 

2008.10

 

Uczestnictwo w międzynarodowej konferencji partnerów firmy Talaris w Istambule. Wymiana międzynarodowych doświadczeń, udział w panelach szkoleniowych i konferencyjnych.


 

2010.03

 

Uczestnictwo wspólnie z firmami partnerskimi w konferencji dla Banków Spółdzielczych w Nowym Tomyślu. Prezentacja produktów ze szczególnym naciskiem na recyklery Vertera firmy Talaris.


 

2010.04

 

Firma FHU Globe bierze udział w kolejnych targach branżowych Securex 2010 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nominacja do nagród w kategorii „Nowość” dwóch produktów – multisejf w I klasie odporności oraz recykler Vertera.


 

2010.05

 

Udział wspólny z firmą Novum w konferencji „II Forum Technologii Banków Spółdzielczych” w miejscowości Goniądz. Prezentacja osiągnięć firmy FHU Globe oraz prezentacja produktów ze szczególnym uwzględnieniem recyklerów Vertera.


 

2010.11

 

Początek nawiązania ścisłej współpracy z firmą GZT z Austrii, producentem dyspenserów.


 

2010.05

 

Udział w konferencji Banku BPS S.A. w miejscowości Lidzbark Warmiński. Prezentacja produktów i osiągnięć firmy. Uczestnictwo w panelach szkoleniowych. Uhonorowanie wyjątkowych klientów firmy FHU Globe, wytypowanych w kilku kategoriach, nagrodami ufundowanymi przez firmę FHU Globe.


 

drukuj
powrót